Zamknij
REKLAMA

Magdalena Suszek-Bąk - nic nowego pod słońcem

14:00, 08.10.2018 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

Wernisaż odbędzie się 12 października o godz. 18:00 w BWA Galerii Sanockiej. Wystawa trwa do 09.11.2018 r. Wstęp wolny.

"Czy można odnaleźć uniwersalny język plastyczny oddający stan duchowości ludzi? Czy istnieje możliwość kreowania obrazu, który będzie symbolizował duchową wspólnotę ludzi żyjących w różnych częściach świata, wyznających różne religie?
To jedno z najważniejszych pytań jakie zadałam sobie realizując cykl prac malarskich pod wspólnym tematem: „Symbolika światła i cienia, symetrii i asymetrii w malarstwie, w odniesieniu do kondycji duchowej człowieka”. Cykl ten powstawał w latach 2010-2016. Jego znaczna część stanowiła moją pracę doktorską.
Dziś o tamtych swoich rozważaniach i „odkryciach” mówię cytując Kohelleta „Nic nowego pod słońcem”. Wystawa ta stanowi spojrzenie wstecz, domknięcie pewnego twórczego etapu oraz zachętę do pójścia dalej…" /Magdalena Suszek-Bąk/

 

(K.S)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© isanok.pl | Prawa zastrzeżone