Zamknij

Sprzedał samochód za fałszywe pieniądze!

12:44, 05.10.2018 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

53-letni obcokrajowiec zapłacił za samochód fałszywymi pieniędzmi. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy Straży Granicznej podczas próby przekroczenia granicy. Mężczyzna usłyszał już prokuratorskie zarzuty. Przestępstwo, którego się dopuścił zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

W ubiegły piątek do Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku zgłosił się 23-letni mieszkaniec powiatu. Mężczyzna zawiadomił, że obcokrajowiec, który kupił od niego samochód, zapłacił dwoma fałszywymi banknotami o nominałach 100 euro.

Policjanci z wydziału kryminalnego zabezpieczyli sfałszowane banknoty i podjęli czynności w tej sprawie. Następnego dnia mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy Straży Granicznej w Korczowej, podczas przekraczania polskiej granicy. 53-latek został przekazany przeworskim policjantom i trafił do policyjnego aresztu.

W niedzielę, został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut wprowadzenia do obiegu fałszywych banknotów. Prokurator zastosował wobec podejrzanego policyjny dozór. Za popełniony czyn grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

 

źr.:KPP Przeworsk

(K.S)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (2)

Samochód za 200 euroSamochód za 200 euro

0 0

Ciekawe co to za marka. 08:44, 06.10.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Ja wiemJa wiem

0 0

Polgruz???? 11:24, 09.10.2018


© isanok.pl | Prawa zastrzeżone