Zamknij
REKLAMA

Aktualizacja. Dachowanie osobówki w Zagórzu (ZDJĘCIA)

07:41, 17.09.2018 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

Wczoraj około godziny 16:00 na ul. Gubrynowicza w Zagórzu doszło do zdarzenia drogowego, w którym dachował samochód osobowy marki Audi.


Kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad pojazdem po czym zjechał na pobocze i przewrócił pojazd na dach. Na szczęście kierujący nie odniósł obrażeń.

Działania służb porządkowych na miejscu wypadku polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, kierowaniu ruchem drogowym, odpięciu akumulatora w pojeździe, neutralizacji płynów eksploatacyjnych oraz działań z pomocą drogową w celu usunięcia pojazdu z drogi.

 

źr.fot.: OSP KSRG Zagórz

 

 

(K.S)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone