Zamknij
REKLAMA

Zatrzymanych 11 dowodów na 1400 samochodów!

11:43, 10.10.2018 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

Wczoraj podkarpaccy policjanci prowadzili działania pod nazwą ,,SMOG". Celem akcji była kontrola samochodów pod względem prawidłowego stanu technicznego, w szczególności emitowania nadmiernej emisji spalin do atmosfery. W wyniku działań skontrolowano ponad 1400 pojazdów.

Policyjne działania ukierunkowane były na wyeliminowanie z ruchu niesprawnych technicznie pojazdów, a w szczególności tych, które charakteryzują się nadmierną emisją spalin do atmosfery. Funkcjonariusze za pomocą dymomierza sprawdzali czy kontrolowane pojazdy nie emitują spalin o nadmiernej toksyczności. Reagowali również na wykroczenia drogowe związane ze stanem technicznym pojazdów.

Kontrole drogowe z wykorzystaniem dymomierzy spalin przeprowadzane są regularnie i systematycznie przez policjantów ruchu drogowego. Działania te pozwalają wskazać samochody, które nie powinny być dopuszczone do jazdy ze względu na przekroczenie norm emisji spalin.

Wczoraj na terenie województwa podkarpackiego policjanci ruchu drogowego skontrolowali 1483 pojazdów. Zostało zatrzymanych 11 dowodów rejestracyjnych.

 

źr.: podkarpacka.policja.gov

(K.S)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (2)

AdamAdam

1 0

Może jeszcze trzeba skontrolować niektóre autobusy MKS, które kopcą przy ruszaniu z miejsca TO JEST W PORZĄDKU???
14:05, 10.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Joziek Joziek

0 0

Ta cała nagonka że smog jest z powodu samochodów to bzdura a sprawdzenie nadmiernego zadymienie czy wycięty katalizator z benzyniaka widać i czuć bez specjalistycznych przyrządów nie trzeba robić specjalnych akcji pod publiczke 16:59, 10.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone