Zamknij
REKLAMA

Wypadek na Krakowskiej. Kierowca był nietrzeźwy!

11:27, 12.10.2018 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

Kierujący bmw zderzył się z prawidłowo jadącym samochodem marki Chrysler. Okazało się, że kierujący chryslerem był nietrzeźwy. Do zdarzenia doszło na ul. Krakowskiej w Sanoku.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w środę 10 października po godz. 19 w Sanoku na ul. Krakowskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący bmw, 19-letni mieszkaniec Sanoka, znajdując się na wysokości przejścia dla pieszych, lewym kołem najechał na krawężnik wysepki. Stracił panowanie nad kierowanym pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, zderzając się z prawidłowo jadącym samochodem marki Chrysler, a następnie uderzył w drzewo – informuje KPP w Sanoku.

W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Okazało się, że uszkodzony chrysler to nie jedyny problem jego 61-letniego kierowcy. Badanie stanu trzeźwości 61-latka wskazało ponad 0,5 promila alkoholu w jego organizmie. Kierujący bmw był trzeźwy.

 

(K.S)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (2)

//

1 0

nie załuje kolesia z bmw. pokazał swoj rozum 17:37, 12.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

snksnk

1 1

Pokazał jak ,, U NAS W ANGLI " się jeździ :) 08:04, 13.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone