Kucharz

Nr oferty: StPr/18/1246Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Rynek 7, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Do uzgodnienia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.10.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Doświadczenie w pracy na kuchni restauracyjnej
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: W & K SPÓŁKA CYWILNA
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Rynek 7, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Marzena Pawliszewska
    Numer telefonu: 602502233
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: -
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    - obsługa kotłowni - prowadzenie nadzoru nad pracą wszelkiego rodzaju urządzeń znajdujących się w kotłowni szpitala - konserwacja urządzeń i aparatury zainstalowanej w kotłowni
    StPr/18/1269
    data rozpoczęcia pracy od 05.11.2018
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    przygotowywanie posiłków
    StPr/18/1273
    data rozpoczęcia pracy od 02.11.2018

    do uzgodnienia
    StPr/18/1272
    data rozpoczęcia pracy od 01.11.2018
    wynagrodzenie od od 15 PLN

    PRACE PORZĄDKOWE W SKLEPIE SPORTOWO-ROWEROWYM
    StPr/18/1264
    data rozpoczęcia pracy od 22.10.2018
    wynagrodzenie od od 1 050 PLN

    - Dokonywanie napraw i konserwacji instalacji i urządzeń elektrycznych zainstalowanych na terenie szpitala - Nadzór nad prawidłową pracą awaryjnego zasilania - Nadzór nad prawidłową pracą rozdzielni
    StPr/18/1266
    data rozpoczęcia pracy od 01.12.2018

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za prace porządkowe na magazynie.
    StPr/18/1260

    Wsparcie dziecka w bieżącej pracy podczas zajęć edukacyjnych; realizacja czynności opiekuńczych; pomoc nauczycielom w dostosowaniu wymagań edukacyjnych
    StPr/18/1261
    wynagrodzenie od od 2 400 PLN

    obsługa klienta
    StPr/18/1255
    wynagrodzenie od od 2 200 PLN

    Utrzymywanie czystości terenów zieleni
    StPr/18/1258

    Do uzgodnienia
    StPr/18/1246
    data rozpoczęcia pracy od 15.10.2018
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN