Elektryk

Nr oferty: StPr/18/1266Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 800-lecia 26, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: - Dokonywanie napraw i konserwacji instalacji i urządzeń elektrycznych zainstalowanych na terenie szpitala - Nadzór nad prawidłową pracą awaryjnego zasilania - Nadzór nad prawidłową pracą rozdzielni
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.12.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Uprawnienia SEP do 1 KV
    • Kurs przygotowanie do grupy kwalifikacyjnej SEP do 1 kv w zakresie eksploatacji oraz pomiarów elektrycznych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sanoku
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: 800-lecia 26, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Magdalena Rocka
      Numer telefonu: 134656310
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      obsługa klienta
      StPr/18/1352
      data rozpoczęcia pracy od 01.12.2018
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      Ośmiogodzinny system pracy. Ponad połowa dobowego czasu pracy to praca przy monitorze ekranowym, przy sztucznym i naturalnym oświetleniu. Wyjazdy służbowe. ZAKRES ZADAŃ - Obsługa programowa i spr
      StPr/18/1353
      wynagrodzenie od od 2 573 PLN

      Do uzgodnienia
      StPr/18/1354

      Przyrządzanie posiłków kuchni tureckiej.
      StPr/18/1351

      Utrzymywanie porządku w pomieszczeniach biurowych.
      StPr/18/1349
      wynagrodzenie od od 950 PLN

      Utrzymywanie stanu czystości na terenie firmy, inne prace wynikające z bieżących potrzeb
      StPr/18/1346
      data rozpoczęcia pracy od 15.11.2018
      wynagrodzenie od od 1 050 PLN

      naprawa sprzętu
      StPr/18/1345

      Pracownik sprzątający
      109/11/2018
      data rozpoczęcia pracy od
      wynagrodzenie od od 1 680 PLN

      Robotnik gospodarczy
      108/11/2018

      Oczekiwania wobec kandydatów: -preferowane wykształcenie średnie -umiejętność w zakresie rozpoznawania i określania potrzeb Klienta -doświadczenie w przygotowywaniu i prezentowaniu oferty handlowej -
      StPr/18/1342
      data rozpoczęcia pracy od 26.11.2018
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN