Wytłaczarkowy

Nr oferty: StPr/18/1334Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Przemyska 24, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Do uzgodnienia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.12.2018
Wynagrodzenie brutto: od 13,84 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Doświadczenie w firmie produkcyjnej - pożądane
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: SANOK RUBBER COMPANY SPÓŁKA AKCYJNA
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Przemyska 24, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Małgorzata Niżnik-Kuczma
    Numer telefonu: 134654154
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    obsługa klienta
    StPr/18/1352
    data rozpoczęcia pracy od 01.12.2018
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    Ośmiogodzinny system pracy. Ponad połowa dobowego czasu pracy to praca przy monitorze ekranowym, przy sztucznym i naturalnym oświetleniu. Wyjazdy służbowe. ZAKRES ZADAŃ - Obsługa programowa i spr
    StPr/18/1353
    wynagrodzenie od od 2 573 PLN

    Do uzgodnienia
    StPr/18/1354

    Przyrządzanie posiłków kuchni tureckiej.
    StPr/18/1351

    Utrzymywanie porządku w pomieszczeniach biurowych.
    StPr/18/1349
    wynagrodzenie od od 950 PLN

    Utrzymywanie stanu czystości na terenie firmy, inne prace wynikające z bieżących potrzeb
    StPr/18/1346
    data rozpoczęcia pracy od 15.11.2018
    wynagrodzenie od od 1 050 PLN

    naprawa sprzętu
    StPr/18/1345

    Pracownik sprzątający
    109/11/2018
    data rozpoczęcia pracy od
    wynagrodzenie od od 1 680 PLN

    Robotnik gospodarczy
    108/11/2018

    Oczekiwania wobec kandydatów: -preferowane wykształcenie średnie -umiejętność w zakresie rozpoznawania i określania potrzeb Klienta -doświadczenie w przygotowywaniu i prezentowaniu oferty handlowej -
    StPr/18/1342
    data rozpoczęcia pracy od 26.11.2018
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN