Monter konstrukcji budowlanych

Nr oferty: StPr/18/1331Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kościuszki 31, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: -montaż elementów stalowych ,regałów wysokiego składowania,prace na wysokości- praca na terenie Polski
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 20
Data rozpoczęcia: 21.11.2018
Wynagrodzenie brutto: od 1 050 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Język:
  • ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • brak lub niepełne podstawowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: -doświadczenie w specjalistycznych robotach budowlanych na wysokości,w montażu elmentów stalowych,montowaniu i demontażu rusztowań i platform roboczych lub w montażu regałów wysokiego składowania
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PRM PRORAKSMONTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Kościuszki 31, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Oleg Melnyk
      Numer telefonu: 889 543 924
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: -
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Przyrządzanie posiłków kuchni tureckiej.
      StPr/18/1351
      data rozpoczęcia pracy od 01.12.2018
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      Utrzymywanie porządku w pomieszczeniach biurowych.
      StPr/18/1349
      wynagrodzenie od od 950 PLN

      Utrzymywanie stanu czystości na terenie firmy, inne prace wynikające z bieżących potrzeb
      StPr/18/1346
      data rozpoczęcia pracy od 15.11.2018
      wynagrodzenie od od 1 050 PLN

      naprawa sprzętu
      StPr/18/1345

      Pracownik sprzątający
      109/11/2018
      data rozpoczęcia pracy od
      wynagrodzenie od od 1 680 PLN

      Robotnik gospodarczy
      108/11/2018

      Oczekiwania wobec kandydatów: -preferowane wykształcenie średnie -umiejętność w zakresie rozpoznawania i określania potrzeb Klienta -doświadczenie w przygotowywaniu i prezentowaniu oferty handlowej -
      StPr/18/1342
      data rozpoczęcia pracy od 26.11.2018
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      - obsługa klientów - wykłądanie towarów - obsługa kasy fiskalnej - prace porządkowe - w przypadku pracownika stoiska mięsnego krojenie mięsa, wędlin, serów
      107/11/2018
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Brak danych
      StPr/18/1339
      data rozpoczęcia pracy od 07.11.2018

      Do uzgodnienia
      StPr/18/1333
      wynagrodzenie od od 13,84 PLN