10:12, 13.05.2022
Unihokeiści z II LO wygrali finał wojewódzkiej Licealiady w unihokeju chłopców.
1
10:26, 31.03.2022
W Zespole Szkół w Bukowsku rozegrany został Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w Unihokeju Dziewcząt. Na turnieju stawiło się 8 najlepszych drużyn Podkarpacia wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach. Stawką zawodów było prawo do reprezentowania naszego województwa na arenie ogólnopolskiej.
14:48, 09.09.2020
Zbliża się Energa Puchar Polski Mężczyzn 2020 w Unihokeju. Wystąpi w nim drużyna BESCO Sanok.Turniej bezpośrednio poprzedzający start ligowego sezonu 2020/2021 odbędzie się w ten weekend w Gorzowie Wielkopolskim. Rozgrywany będzie na dwóch gorzowskich halach sportowych.
16:17, 19.04.2018
Już w piątek 20 kwietnia o godzinie 10:00 w Centrum Sportowo-Dydaktycznym PWSZ w Sanoku zostanie rozegrany Finał Wojewódzki Licealiady Dziewcząt w unihokeju.
3
08:45, 19.04.2018
Kuba Sujkowski, zawodnik drużyny Wilki Sanok walczy w plebiscycie na najlepszego unihokeistę w Polsce. Głosy na młodego sanoczanina można oddawać do 20 kwietnia do godz. 20. Zatem – do dzieła!
13:05, 13.11.2017
Zarówno studentki jak i studenci PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku okazali się najlepsi w turnieju o „Puchar Zarządu Głównego AZS w Unihokeju Kobiet i Mężczyzn”.
1
09:26, 13.04.2017
Sanocka drużyna żeńska po ubiegłorocznym debiucie sięgnęła po pierwsze w historii klubu Akademickie Mistrzostwo Województwa Podkarpackiego.
1
19:58, 24.01.2017
Już 28 stycznia (od godz. 9.00) w Centrum Sportowo-Dydaktycznym odbędą się rozgrywki Akademickiej Ligii Unihokeja.
15:53, 14.03.2016
Unihokeiści Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku ze srebrnym medalem Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w unihokeju, a sanocki bramkarz został wybrany najlepszym golkiperem meczu.
1
10:02, 05.02.2016
SANOK. Drużyna Gimnazjum nr 1 zdobyła kolejny tytuł Mistrza Województwa Podkarpackiego w unihokeju, uzyskując tym samym awans do Mistrzostw Polski w Elblągu.
12:34, 30.11.2015
SANOK. Mistrzostwo dla uczelnianej drużyny unihokejowej z PWSZ. Zawodnicy Klubu Uczelnianego AZS PWSZ Sanok zdobyli złoty medal na Festiwalu Akademickiego Sportu.
1
12:27, 27.02.2015
SANOK. Zawodnicy Gimnazjum nr.1 w Sanoku zostali mistrzami Podkarpacia w unihokeju! W drodze po mistrzostwo nasi unohokeiści pokonali 8 najlepszych drużyn z naszego województwa. W nagrodę będą reprezentować Podkarpacie na Mistrzostwa Polski w unihokeju, które zostaną rozegrane w Elblągu.
11:29, 03.06.2014
SANOK. Po rewelacyjnej walce, okraszonej 2 wspaniałymi widowiskami pomiędzy dwoma finalistami tegorocznych rozgrywek Sanockiej Ligi Unihokeja w finale zwyciężyli zawodnicy INTERQ!
4
12:10, 26.05.2014
Wielki sukces II Liceum Ogólnokształcącego! W Elblągu, podczas XXI Międzynarodowego Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży, drużyna z Sanoka zajęła pierwsze miejsce.
11:19, 24.04.2014
PODKARPACIE/SANOK. Reprezentacja unihokeistów z Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku wygrała wojewódzki finał w Mielcu pojedzie do Elbląga na Ogólnopolskiej Licealiadzie dla szkół ponadgimnazjalnych.