Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
18:12, 13.10.2018
Ślub cywilny zamiast kościelnego? Czy to oznacza, że musisz rezygnować z tradycyjnej białej sukni? A może wręcz przeciwnie? Rozwiewamy wątpliwości przyszłych Pań Młodych. Sprawdź co warto wiedzieć!
18:09, 13.10.2018
Alternatywą dla tradycyjnych pożyczek "chwilówek" są pożyczki online na raty, które mogą wiązać się ze znacznie bardziej elastycznymi warunkami spłaty. W większości przypadków pożyczki krótkoterminowe są przeznaczone do spłaty w formie jednej kwoty ryczałtowej w określonym z góry terminie. Różnica w porównaniu z pożyczkami online na raty polega na tym, że pożyczkobiorca ma możliwość stopniowej spłaty kwoty kredytu w ciągu kilku miesięcy. Dlatego też pożyczki online na raty nie różnią się od większości tradycyjnych pożyczek i produktów finansowych znanych instytucji.
17:53, 13.10.2018
Osoba mająca nadmierną ilość zadłużeń w końcu znajdzie się w sytuacji, w której będzie musiała wybierać co opłaca się uregulować w pierwszej kolejności, a co będzie musiało poczekać. Przeważnie w pierwszej kolejności zadłużony zrezygnuje ze spłaty kredytów. To poskutkuje kolejnymi długami, których przyczyną będą narastające odsetki i inne opłaty wynikające z opóźnień w spłatach należności. Gdzie w takim razie można uzyskać pieniądze na spłatę tych długów?
17:47, 13.10.2018
Stworzyłeś projekt aranżacji salonu lub innego pomieszczenia? Czas kupić meble, które wpasują się w tę wizję. Rajd po sklepach okazał się stratą czasu? Zakupy online mogą okazać się ciekawą alternatywą. Sprawdź, dlaczego warto kupować wyposażenie do domu przez Internet.
00:00, 13.10.2018
Rok 2018 zaskakuje, jeśli chodzi o trendy w biżuterii. Widzieliśmy już kolczyki w kształcie owoców, a nawet warzyw, wykorzystywano także motywy zwierzęce w postaci biżuterii z cętkami imitującymi futro drapieżnych kotów. Co przygotowali dla nas projektanci na drugą połowę roku? Jakie są trendy w biżuterii na jesień 2018? Przyjrzyjmy się doniesieniom z najbardziej znanych światowych wybiegów.
12:50, 28.09.2018
Pracujesz na niepełny etat i masz dość czasu, aby podjąć dodatkową pracę? Wkrótce czeka Cię duży wydatek i kombinujesz, w jaki sposób go sfinansować? A może czujesz, że marnujesz się w swojej pracy i nie wykorzystujesz w pełni swojego wykształcenia lub umiejętności? Decyzja o dorabianiu do pensji może być podyktowana różnymi czynnikami – niektórzy są zmuszeni do szukania dodatkowego zajęcia, inni po prostu chcą dobrze spożytkować wolny czas. Niezależnie od Twojej motywacji, chcemy Ci pokazać, jak dorobić dzięki Internetowi.
12:41, 28.09.2018
Drogeria to jeden z najliczniej reprezentowanych w internecie rodzajów sklepów. Kosmetyki online chętnie kupuje też coraz więcej Polek i Polaków. Nie oznacza to jednak, że tradycyjne drogerie narzekają na brak klientów. Zastanawiasz się, gdzie lepiej się udać na kolejne zakupy kosmetyczne? Przeczytaj nasze zestawienie wad i zalet obu rozwiązań.
12:38, 28.09.2018
Umowa abonamentowa bez telefonu to możliwość skorzystania z bardzo atrakcyjnego cenowo planu taryfowego zapewniającego wszystkie niezbędne usługi. Jest to też rozwiązanie skierowane dla osób, które nie chcą podpisywać długoterminowych zobowiązań z jedną siecią. Ponadto kupienie osobno telefonu często jest dużo tańszym rozwiązaniem niż spłacanie rat za urządzenie przez 36 miesięcy.
12:35, 28.09.2018
Choć na co dzień większość z nas nie myśli o walutach, tak naprawdę każdy, na pewnym etapie swojego życia, je kupuje. Jedni, bo spłacają kredyt i szukają taniego kursu franka. Inni bo wyjeżdżają na wakacje i interesuje ich kurs sprzedaży euro. Bez względu na to, kiedy i po co kupujemy walutę, musimy znaleźć jak najlepsze jej źródło.
12:32, 28.09.2018
Coraz częściej kantory internetowe udostępniają dodatkowe funkcje, które ułatwiają spłatę zobowiązań, czy oszczędności. Niewątpliwie jedną z najbardziej wyczekiwanych są szybkie przelewy krajowe i zagraniczne, dzięki którym wymienione euro, franki czy dolary można od razu wysłać na konto swoje, rodziny lub po prostu zapłacić walutą za zakupy.
REKLAMA
12:29, 28.09.2018
Urządzasz swój dom lub mieszkanie i zależy ci na tym, by było to miejsce, w którym czujesz się dobrze? W takim razie zadbaj o elementy dekoracyjne, które pozwolą nadać mu klimat i charakter dopasowany do twoich upodobań.
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
08:29, 24.09.2018
W tramwaju i w autobusie. W sklepie, banku, aptece i przychodni. Czekając na przystanku, stojąc w korkach, robiąc zakupy. W pracy i w domu. Zajmując się banalnymi lub poważnymi sprawami. Wtedy, gdy masz wolny czas i wtedy, gdy Twój grafik pęka w szwach. Bez względu na miejsce, czas i okoliczności – wymarzona oferta pracy może pojawić się na Twoim telefonie. Dowiedz się, jakie korzyści niesie aplikacja do szukania pracy Pracuj.pl.
08:48, 18.09.2018
Wyprawa do Egiptu to marzenie wielu osób, szczególnie że lokalną kulturę i wyjątkowe zabytki trudno jest porównać z czymkolwiek innym. Jednocześnie pomimo dużej popularności wycieczek w te okolice, ceny oferowane przez niektóre firmy wcale nie są atrakcyjne dla klientów i decydując się wraz z rodziną na spędzenie wakacji w Egipcie muszą liczyć się z dużymi wydatkami.
15:45, 06.09.2018
Kalosze – mało które buty są tak kochane przez dzieci. To wodoodporne obuwie jest idealne na deszczową pogodę, która jest wyjątkowo częsta w okres jesienny.
© isanok.pl | Prawa zastrzeżone