Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Wulkanizator

Data dodania: 2018-10-10 13:31:48ID: 363

535Pokaż numergastamo.job.service@gmail.com

Niemiecka firma Reifen Dinser GmbH, zajmująca się naprawą i kompleksową obsługa serwisową pojazdów, poszukuje pracownika na stanowisko: Wulkanizator.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz nr referencyjnego: 0006

Miejsce pracy: Hauptstrasse 16, 77652 Offenburg
Data rozpoczęcia pracy: październik 2018

Obowiązki: naprawa i wymiana opon, sprawdzanie ciśnienia w kołach, prace porządkowe i magazynowe.

Wymagania:
- znajomość j, niemieckiego
- doświadczenie w montażu/ wymianie opon
- mile widziane wykształcenie w zawodzie mechanika samochodowego lub wulkanizatora
- dobra organizacja pracy, systematyczność

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE miesięczne: 1800 euro brutto
- Możliwe zakwaterowanie (do uzgodnienia z pracodawcą)
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: [email protected]
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr te.: 535 050 928

Gastamo Job Service – praca – sukces - satysfakcja