Zamknij
REKLAMA

Garaż 2018. Finał w sobotę!

10:00, 06.06.2018 | SOK
REKLAMA
Skomentuj

Znamy listę zespołów, które zakwalifikowały się do tegorocznej edycji przeglądu kapel “Garaż 2018”. O sesje nagraniowe powalczy 11 zespołów z całej Polski. Zwycięzcę wybierze jury, któremu przewodniczyć będzie Eugeniusz “Siczka” Olearczyk, założyciel i wokalista legendarnej kapeli KSU. 

Lista zespołów, które zakwalifikowały się do konkursu:

KEY STORY (RZESZÓW)

P.A.G.E. (RYMANÓW)

FOLYA (KIELCE - WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIE)

P.PIG. (RZESZÓW)

DYFËR (TRZCIEL - WOJ. LUBUSKIE)

VERMIS (ŁÓDŹ - WOJ. ŁÓDZKIE)

PODEJRZANI O WSPÓŁUDZIAŁ (PIONKI - WOJ. MAZOWIECKIE)

GET BREAK (JAROSŁAW)

LASTROAD (CZĘSTOCHOWA - WOJ. ŚLĄSKIE)

KAPITAŁ (KROSNO)

THE ENDLESS RIVER (LESKO)

Wielki finał, w którym do wygrania są sesje nagraniowe w Radio Rzeszów i Studio Muzyczne "Stodoła", odbędzie się 9 czerwca w sanockim skansenie. Każdy zespół wykona po dwie autorskie kompozycje. Oceniać je będzie jury, któremu przewodniczyć będzie Siczka, wokalista zespołu KSU.

Dodatkową atrakcją będzie koncert zespołu AHANKARA, laureata ubiegłorocznej edycji “Garażu”. Wstęp na przegląd, który rozpocznie się o godzinie 12 jest bezpłatny.

Razem dla Michała

W tym roku podczas finału Garażu w godzinach od 12 do 17 wolontariusze DKMS będą rejestrować chętnych w banku potencjalnych dawców szpiku. Akcja dedykowana jest 22-letniemu Michałowi, który walczy z ostrą białaczką szpikową oraz innym potrzebującym.

Chętni powinni mieć co najmniej 18 i maksymalnie 55 lat i być zdrowi. Podczas rejestracji należy mieć przy sobie dowód osobisty. Więcej informacji o tym kto może być dawcą i jakie należy spełniać warunki na stronie DKMS.

(SOK)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone