Zamknij
REKLAMA

W Sanoku roboty drogowe. Utrudnienia na DK 28 i 84

12:05, 08.08.2018 | K.S
Skomentuj

Od wtorku 7 sierpnia br. w Sanoku w ciągu drogi krajowej 84 na ulicach Lwowska, Kolejowa i Lipińskiego mogą wystąpić dodatkowe utrudnienia w ruchu drogowym. Będą one wynikać z wykonywanych robót bitumicznych na ul. Lipińskiego (wyłączony jeden pas ruchu) przez firmę Strabag Sp. z o.o. Prace potrwają około 4 dni.

Dodatkowo w związku z budową obwodnicy Sanoka na ulicy Krakowskiej w rejonie skrzyżowania z drogą wojewódzką 886 będą czasowe zmiany organizacji ruchu:

- zwężenie pasów ruchu na czas przebudowy urządzeń podziemnych i likwidacji wysepek w rejonie przyszłego ronda – planowane na sierpień br.

- etap 1 -  zamknięcie jezdni południowej i przełożeniu ruchu na jezdnię północną – wrzesień, październik 2018 br.

- etap 2 – przełożenie ruchu na tarczę ronda i przebudowa północnej części skrzyżowania – po zakończeniu etapu nr 1 (termin zależny od warunków atmosferycznych i warunków gruntowych pod istniejącą nawierzchnią),

- pozostałe etapy – wykonanie docelowego połączenia wlotów ronda z istniejącymi drogami oraz roboty wykończeniowe – po zakończeniu etapu nr2.

Kierowców prosimy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do znaków drogowych - informuje GDDKiA Oddział w Rzeszowie

(K.S)

Komentarze (2)

Wqrwiony mieszkaniecWqrwiony mieszkaniec

3 0

Czy tego asfaltu nie można kłaść w nocy ??? Może pan burmistrz wybierze się na przejażdżkę Sanok -->Zagórz o godzinie 15 09:13, 09.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

BigBartBigBart

0 0

Słuszna uwaga. Odpowiedź brzmi: można ale trzeba więcej ludziom zapłacić, a inwestor nie chce tyle wydać. Tak więc pracodawca utrzymuje tylko jedną lub dwie zmiany. Taki mamy klimat w tym kraju.
Ps. obligatoryjnie do takich prac powinno być dwie osoby kierujące ruchem - dzisiaj się pojawiły ale do dzisiaj to była wolna amerykanka. 15:58, 13.08.2018


REKLAMA
© isanok.pl | Prawa zastrzeżone