Zamknij

Okradli swojego współtowarzysza. Grozi im nawet 12 lat więzienia

08:14, 23.11.2018 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

Zaatakowali i zabrali portfel z pieniędzmi i dokumentami, jednemu z współtowarzyszy teraz grozi im trzy miesiące aresztu. Za rozbój tego typu grozi kara nawet do 12 lat więzienia.

W poniedziałek policjanci interweniowali w jednym z mieszkań przy ul. Jagiellońskiej w Sanoku, gdzie doszło do kradzieży pieniędzy. Na miejscu okazało się, że trzech mężczyzn w wieku od 38 do 63 lat przebywało razem w jednym mieszkaniu i piło alkohol. W pewnym momencie 38-latek zaatakował 45-latka, następnie najstarszy z nich przeszukał pokrzywdzonemu kieszenie i zabrał portfel. Były w nim pieniądze w kwocie 1600 zł i dokumenty. Część skradzionych pieniędzy wziął najmłodszy z mężczyzn i wyszedł z mieszkania.

Policjanci zatrzymali 63-latka, a chwilę później także 38-latka. Obaj trafili do policyjnego aresztu. Młodszy mężczyzna miał przy sobie 770 zł, ponieważ część pieniędzy zdążył już wydać.

Podejrzani usłyszeli już zarzuty rozboju. Wczoraj prokuratura na wniosek policjantów wystąpiła do sądu o zastosowanie wobec mężczyzn środka zapobiegawczego. Sąd przychylił się do tego wniosku, zasądzając wobec nich tymczasowy areszt na trzy miesiące.

 

źr.: KPP Sanok

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone