Zamknij

Dwóch mężczyzn uchronionych przed wychłodzeniem

12:11, 29.11.2018 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

Niskie temperatury mogły okazać się śmiertelnym zagrożeniem dla dwóch pijanych mężczyzn z Sanoka. Dzięki szybkiej interwencji osób, które powiadomiły policję mężczyzn udało się uratować.

We wtorek policjanci otrzymali dwa zgłoszenia dotyczące osób nietrzeźwych przebywających w warunkach zagrażających ich życiu. Przed godz.20 zgłaszająca powiadomiła, że na ul. Głowackiego przemieszcza się mężczyzna, który zatacza się i co chwilę upada, nie mogąc utrzymać równowagi – informują policjanci z KPP w Sanoku.

Okazało się, że 37-letni mieszkaniec powiatu sanockiego ma w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Mężczyzna został osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych do czasu wytrzeźwienia.  

Tego samego dnia przed północą policjanci odebrali zgłoszenie, że na klatce schodowej bloku przy ul. Jagiellońskiej w Sanoku leży mężczyzna, który ma przemoczone ubranie i nie jest w stanie poruszać się o własnych siłach. Po badaniu lekarskim osadzono go do czasu wytrzeźwienia.

Pamiętajmy, jeśli widzimy bezdomnego lub śpiącego na dworze człowieka nie przechodźmy obok niego obojętnie. Zadzwońmy na Policję lub Straż Miejską. Podjęta interwencja i udzielona tej osobie pomoc, być może uratuje jej życie. 

(K.S)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone