Zamknij

Konkurs wiedzy z HIV oraz AIDS. Poznaj zwycięzców!

03:05, 06.12.2018 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

Uczniowie sprawdzili swoją wiedzę z tematów związanych z HIV oraz AIDS, podczas konkursu przygotowanego przez KPP w Sanoku, który odbył się we wtorek 4 grudnia w sanockiej komendzie.   

W rywalizacji wzięli udział uczniowie szkół średnich z terenu powiatu sanockiego. Uczestników oceniała komisja konkursowa w składzie: Marzanna Gołda-przedstawiciel Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sanoku, Krystyna Bętkowska-kierownik Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Sanoku, Barbara Bobowska- młodszy asystent Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowa Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Sanoku, Janusz Pleśnar- prezes Stowarzyszenia IPA Region Bieszczady Sanok oraz asystent Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Sanoku- asp. Lidia Rakoczy. 

Spotkanie rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Sanoku nadkom. Krzysztof Łopuszański, który życzył uczestnikom powodzenia podczas rozwiązywania zadań. Po rozwiązaniu testu wiedzy wyłoniono zwycięzców.

Pierwsze miejsce zajęła uczennica I Liceum Ogólnokształcącego w Sanoku,  II miejsce zdobyła uczennica II Liceum Ogólnokształcącego,  na  III miejscu znalazł się również uczeń II Liceum Ogólnokształcącego. 

Nagrody w konkursie zostały ufundowane przez Region Bieszczady IPA w Sanoku Podkarpackiej Grupy Wojewódzkiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji. 

Organizatorami konkursu była Komenda Powiatowa Policji w Sanoku wspólnie z Powiatową Stacją Sanitarno- Epidemiologiczną w Sanoku.

 

źr.: KPP Sanok

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone