Zamknij

Konkurs wiedzy z HIV oraz AIDS. Poznaj zwycięzców!

03:05, 06.12.2018 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

Uczniowie sprawdzili swoją wiedzę z tematów związanych z HIV oraz AIDS, podczas konkursu przygotowanego przez KPP w Sanoku, który odbył się we wtorek 4 grudnia w sanockiej komendzie.   

W rywalizacji wzięli udział uczniowie szkół średnich z terenu powiatu sanockiego. Uczestników oceniała komisja konkursowa w składzie: Marzanna Gołda-przedstawiciel Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sanoku, Krystyna Bętkowska-kierownik Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Sanoku, Barbara Bobowska- młodszy asystent Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowa Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Sanoku, Janusz Pleśnar- prezes Stowarzyszenia IPA Region Bieszczady Sanok oraz asystent Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Sanoku- asp. Lidia Rakoczy. 

Spotkanie rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Sanoku nadkom. Krzysztof Łopuszański, który życzył uczestnikom powodzenia podczas rozwiązywania zadań. Po rozwiązaniu testu wiedzy wyłoniono zwycięzców.

Pierwsze miejsce zajęła uczennica I Liceum Ogólnokształcącego w Sanoku,  II miejsce zdobyła uczennica II Liceum Ogólnokształcącego,  na  III miejscu znalazł się również uczeń II Liceum Ogólnokształcącego. 

Nagrody w konkursie zostały ufundowane przez Region Bieszczady IPA w Sanoku Podkarpackiej Grupy Wojewódzkiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji. 

Organizatorami konkursu była Komenda Powiatowa Policji w Sanoku wspólnie z Powiatową Stacją Sanitarno- Epidemiologiczną w Sanoku.

 

źr.: KPP Sanok

(K.S)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone