Zamknij

Potrzebna krew dla małej sanoczanki!

15:51, 12.03.2019 | M.S
REKLAMA
Skomentuj

Pilnie potrzebna krew grupy 0 Rh- dla małej Oliwii z Sanoka. U dziewczynki zdiagnozowano białaczkę szpikową.

Krew i płytki można oddawać w najbliższym oddziale krwiodawstwa z podaniem danych: „Oliwia Rybczak grupa krwi 0 Rh- ”. Jeśli macie inną grupę nic straconego - możecie ją oddać, a krew zostanie wymieniona w szpitalu na taką, jakiej potrzebuje dziewczynka.

W Sanoku punkt RCKiK znajduje się przy ulicy Konarskiego 24, a krew oddać można w godzinach 7-12.

Procedura poboru trwa kilka minut. Polega na wypełnieniu dokumentów, krótkiej wizycie u lekarza i poborze 450 mililitrów krwi. Wszystko odbywa się bezboleśnie i bezpiecznie, a krew szybko się regeneruje. Przed oddaniem należy zjeść porządne, najlepiej białkowo-tłuszczowe śniadanie i wziąć ze sobą dokument potwierdzający tożsamość.

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone