Zamknij

Szkolenie ,,Jak Wykorzystać Pedagogikę Teatru w Szkole''

14:26, 14.03.2019 | A.O
REKLAMA
Skomentuj

Sanockie Biuro wystaw artystycznych organizuje darmowe szkolenie dla nauczycieli, animatorów i instruktorów teatralnych – ‘’Jak wykorzystać pedagogikę teatru w szkole?’’. Ich celem jest poznanie metod pedagogiczno-teatralnych w ramach doświadczenia warsztatowego, a tym samym narzędzi umieszczonych na portalu „Teatroteka Szkolna”. Jak również przyjrzenie się w jaki sposób pedagogika teatru może być przydatna w działaniu szkolnym - na lekcji lub na zajęciach pozalekcyjnych.

 

Program: 

1.     Prezentacja portalu Teatroteka Szkolna (30 min.)
2.     Warsztaty narzędziowe: Jak wykorzystać pedagogikę teatru  w szkole oraz w innych placówkach edukacyjnych (2 h 30 min.)
 


Prosimy o przygotowanie wygodnego obuwia i nie krępującego ubrania.

 
Szkolenie odbędzie się  13.04 (sobota)  w godzinach 10.00-14.00 
w BWA Galerii Sanockiej (Rynek 14)

Spotkanie poprowadzą pracownicy Instytutu Teatralnego im. Z. Raszewskiego w Warszawie. Więcej informacji: www.teatrotekaszkolna.pl

Uwaga!!!

Zgłoszenia (Tel. 13 46 360 30, mail: [email protected]) przyjmujemy do 22.03.2019. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona! Szkolenie jest bezpłatne!!!
 

(A.O)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone