Zamknij

Doceń policjanta który Ci pomógł, zgłoś go w konkursie!

13:09, 20.03.2019 | A.O
REKLAMA
Skomentuj

Ruszyła 12 edycja konkursu ,,Policjant który mi pomógł’’. Inicjatorem akcji jest Pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie  ,,Niebieska linia’’, Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa psychologicznego. Konkurs organizowany jest od 2008 roku. Wyłoniono dotychczas 55 laureatów, którzy według społeczeństwa charakteryzują się wyjątkowym profesjonalizmem, empatią i w szczególny sposób pomogli osobą dotkniętym przemocą w rodzinie.

Konkurs przeznaczony jest zarówno dla funkcjonariuszy reprezentujących służbę prewencyjną jak i kryminalną. Po szczegółowej analizie uzasadnień zawartych w formularzach zgłoszeniowych, kapituła składająca się z : pracowników Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieskiej Linii”, laureatów  ostatnich trzech edycji konkursu oraz przedstawicieli Biura Prewencji KGP, wytypuje 5. Laureatów. Tegoroczna edycja objęta jest patronatem Komendanta Głównej Policji. Uroczystość wręczenia wyróżnień odbędzie się podczas Centralnych Obchodów Święta Policji. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 maja 2019 r.

Zgłoszenia policjanta może dokonać osoba prywatna, jak  i instytucja lub organizacja. Formularze zgłoszeniowe można nadsyłać na adres: [email protected] lub pocztą na adres: „Niebieska  Linia”,  02-121 Warszawa, ul. Korotyńskiego 13.

Formularz można pobrać na stronie: www.policjant.niebieskalinia.pl, gdzie również widnieje regulamin konkursu.

Zapraszamy do zgłaszania kandydatów!

(A.O)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone