Zamknij

"Nie ma mocnych" na kobiety z Płowiec (WIDEO)

13:48, 22.04.2019 | RED
REKLAMA
Skomentuj

Kobiety z Koła Gospodyń Wiejskich w Płowcach zaskakują nie od dzisiaj. I nie chodzi tutaj o wspaniałe wypieki, ale o szalone pomysły, których im nie brakuje.

Nagranie "Nie ma mocnych" powstało w ciągu dwóch dni. Akcja teledysku toczy się w Wiejskim Domu Kultury w Płowcach oraz w karczmie w sanockim skansenie. Gospodyniom towarzyszył Regionalny Zespół Ludowy Ziemia Sanocka z Nowosielec.

Słowa, muzykę i scenariusz do teledysku napisał Adrian Stodolak, aktualnie student drugiego roku na kierunku edukacja muzyczna.

– Kobiety z Płowiec odkąd zaczęły działać w kole, ciągle się puszą jak pawie i uważają za najlepsze – mówi Adrian. – Dlatego wpadłem na pomysł, aby napisać dla nich i o nich humorystyczną piosenkę, która pokazuje, że naszym gospodyniom nikt nie dorówna. Moim zamiarem nie było, aby je wychwalać. Chciałem udowodnić, że kobiety z KGW w Płowcach częściowo nawiązują do tradycji, ale są też zwariowane i działają według własnych zasad.

Dorota Stodalak, zastępca przewodniczącej KGW i mama Adriana przyznaje, że razem z koleżankami od dawna marzyły o własnej piosence, aby zaprezentować ją w Internecie.

– Pomysł z teledyskiem jest ewenementem nie tylko na skalę Sanoka, ale i całej Polski – uważa Adrian. – Nie kojarzę, aby któreś koło gospodyń wiejskich miało swoją piosenkę. Mam nadzieję, że ludziom spodoba się to, co robimy. Jeśli tak będzie, pomyślimy o kolejnych nagraniach – przyznaje.

 

Źródło: Urząd Gminy w Sanoku

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

plagiatplagiat

1 0

To nie jest wasz tekst. Pochodzi ze strony gminy Sanok 21:29, 22.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone