Zamknij

Ruszyła zbiórka na odbudowę ośrodka "U Prezesa" w Bieszczadach

08:27, 23.04.2019 | RED
REKLAMA
Skomentuj

Na portalu pomagam.pl ruszyła zbiórka na odbudowę Ośrodka Górskiej Turystyki Jeździeckiej "U Prezesa". W budynku spalił się dach, reszta budynku jest nadpalona, straty są spore. Sympatycy ośrodka apelują o pomoc i wpłacanie funduszy na jego odbudowę. 

- Ośrodek Górskiej Turystyki Jeździeckiej "U Prezesa" właśnie dziś 21 kwietnia spłonął, dla wielu miłośników Bieszczad miejsce kultowe i niepowtarzalne. Pożar udało się wprawdzie ugasić, ale straty są duże. Spłonął dach ośrodka, a reszta budynku jest nadpalona. Wszystkich miłośników prosimy o pomoc w odbudowie Ośrodka. To miejsce jest bliskie każdemu miłośnikowi Bieszczad, tu można było zobaczyć piękno przyrody, spędzić czas z  rodziną ciesząc się widokiem koni. Nie zostawiajmy więc teraz ludzi w potrzebie. Pomóżmy - czytamy na stronie pomagam.pl, gdzie uruchomiono zbiórkę funduszy.

Sympatycy ośrodka chcą zebrać 10 tysięcy złotych i przeznaczyć je na remont drewnianego budynku, który uległ zniszczeniu podczas pożaru. Ogień strawił dach, strażakom udało się ugasić ogień, ale straty są spore. Przyczyny wybuchu nie są jeszcze znane, ustala to policja. W pożarze nikt nie odniósł obrażeń. 

Zbiórka funduszy na odbudowę trwa na portalu pomagam.pl.

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (2)

annaanna

0 0

Prosze o zdjecie linka do strony pomagam.pl. Jest to fikcyjna strona nie zwiazana z wlascicielami Osrodka! 15:38, 23.04.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Anonim Anonim

0 0

Nie fake. A oficjalnym fanepagu jest już potwierdzone, że to oficjalna zbiórka 16:34, 23.04.2019


© isanok.pl | Prawa zastrzeżone