Zamknij

Gdzie świętować Sobótkę?

15:02, 21.06.2019 | .
REKLAMA
Skomentuj

Burmistrz Miasta i Gminy Lesko oraz Bieszczadzki Dom Kultury zaprasza w sobotę 22 czerwca na wspólne obchody tej magicznej nocy. O godzinie 21.00, przy starym basenie rozpocznie się niezapomniany wieczór nad brzegiem  Sanu. Oprócz sobótkowego ogniska, w programie są taneczne inscenizacje w wykonaniu zespołów Bieszczadzkie Żabki i Foks, a także muzyka na żywo, przygotowana przez Młodzieżową Grupę Muzyczną prowadzoną przez Elżbietę Kus. Organizatorzy zapraszają do wspólnego celebrowania w pięknych okolicznościach przyrody.

Również 22 czerwca odbędzie się już piąta edycja Beskiej Sobótki nad Wisłokiem. Impreza rozpocznie się o 17.30 w Barze nad Wisłokiem (ul. Południowa). Na gości czeka plecenie wianków, obrzęd sobótkowy, koncert zespołu ŁEM-MY oraz wspólne ognisko.

W niedzielę 23 czerwca Sobótkę można świętować w Długiem. Impreza trwać będzie  od 14.00 aż do 24.00, obok Domu Ludowego. Organizatorzy zapraszają na atrakcje takie jak: konkurs piosenki „Na ludową nutę’, występy dzieci, występy zespołów ludowych, konkursy z nagrodami dla najmłodszych, wicie wianków, inscenizacja sobótki oraz zabawa taneczna.

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

heeeheee

1 0

Na zdjęciu ilustrującym sobótkę jakieś plemię afrykańskie ?? 19:41, 21.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone