Zamknij

Policja na terenie kampusu

09:58, 10.07.2019 | J.P
REKLAMA
Skomentuj

Od początku wakacji lescy policjanci dbają o bezpieczeństwo harcerzy wypoczywających w Bieszczadach. Prowadzą kontrole terenów obozowisk oraz organizują spotkania o charakterze profilaktycznym. Zwracają szczególną uwagę na niebezpieczne sytuacje, z jakimi mogą się spotkać podczas letniego wypoczynku.

Policyjne działania mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa wypoczywającym w Bieszczadach harcerzom. Policjantów wspomagają funkcjonariusze Straży Pożarnej, pracownicy Sanepidu oraz ratownicy grupy bieszczadzkiej GOPR. Oprócz kontroli miejsc, w których wypoczywają harcerze, policjanci prowadzą z nimi zajęcia w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

Funkcjonariusze przypominają o zasadach bezpiecznego wypoczynku, oraz o tym jak należy się zachować podczas sytuacji kryzysowych. Wspólnie starają się wypracować skuteczne procedury reagowania w razie różnych zagrożeń. 

Współpraca z harcerzami wypoczywającymi w Bieszczadach trwać będzie aż do zakończenia wakacji.

 

KPP: Lesko

(J.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

joziekjoziek

0 0

dzieci pojechały odpocząć a tu im się urządza kontrole i pogadanki bo jak zwykle przy takich wizytach wybucha panika wśród opiekunów 12:57, 10.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone