Zamknij

Kontrole miejsc letniego wypoczynku

09:12, 11.07.2019 | J.P
REKLAMA
Skomentuj

Od początku wakacji młodzież odpoczywa w Bieszczadach na koloniach i obozach. Duża ilość wczasowiczów powoduje, że przedstawiciele służb systematycznie kontrolują miejsca letniego wypoczynku. Do wspólnych działań profilaktycznych dołączyli leśnicy.

Już od początku lipca funkcjonują obozy harcerskie i kolonie. Nad ich bezpieczeństwem czuwają różne służby, także Policja. Działania policjantów nie ograniczają się jedynie do kontroli takich miejsc. Funkcjonariusze, poprzez liczne spotkania, chcą uczulić młodych ludzi na różnego rodzaju zagrożenia. W tym celu organizują zajęcia profilaktyczne, pogadanki, które zachęcają do bezpiecznych zachowań.

Do policjantów, w działaniach profilaktycznych, dołączyli leśnicy. W ostatnim czasie służby przeprowadziły kolejne już wspólne kontrole, w których uczestniczyli: policjanci, strażacy, sanepid i leśnicy. Dziękujemy Marcie Ziemniewicz z Nadleśnictwa Lutowiska za przeprowadzenie bardzo interesujących pogadanek profilaktycznych o lesie, o tym jak się zachowywać w trakcie górskiej wycieczki, czy informacji, jakie zwierzęta żyją w bieszczadzkich lasach. 

Przedstawiciele wszystkich kontrolujących służb mają jeden wspólny cel - przeciwdziałać różnym zagrożeniom, z którymi mogą spotkać się młodzi ludzie.

 

KPP Ustrzyki Dolne

(J.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone