Zamknij

Wsparcie dla Kuchcińskiego od samorządowców!

16:50, 08.08.2019 | J.P
REKLAMA
Skomentuj

Dwunastu samorządowców reprezentujących powiaty bieszczadzki,leski i sanocki podpisało dziś w Ustrzykach Dolnych oświadczenie wspierające marszałka Marka Kuchcińskiego.

Jak podkreślali "wszystkie jego działania na rzecz rozwoju Bieszczadów przynosiły konkretne efekty". Samorządowcy dodawali, że wiele się zmieniło w ich gminach dzięki działaniom marszałka Sejmu. Informację o tym,że jutro marszałek poda się do dymisji przyjęli z ogromnym smutkiem wierząc jednak, że pozostanie w polityce.

Marszałek Sejmu Marek Kuchciński na dzisiejszej konferencji prasowej w siedzibie PIS, poinformował, że jutro zrezygnuje z pełnionej funkcji.

Marek Kuchciński wyjaśnił, że powodem rezygnacji są "oczekiwania społeczne". Dodał, że jego loty rządowymi samolotami, z których korzystała także rodzina, nie spowodowały złamania prawa. "Chciałbym wyraźnie powiedzieć, że podczas mojej działalności nie złamałem prawa" - podkreślił marszałek. 

Polityk dodał, że "wywołująca kontrowersje" liczba lotów, była podyktowana dużą liczbą spotkań z mieszkańcami, często małych miejscowości, jakie odbywał podczas swojej pracy. Jak bowiem tłumaczył, przyjął model pracy marszałka, który działa nie tylko w Sejmie i w Warszawie, ale pracuje także w kraju i za granicą.

REKLAMA
(J.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (6)

MegiMegi

8 1

A kto konkretnie z powiatu sanockiego wstawił się za marszałkiem? Który samorządowiec okazał się tak wyrozumiały? 18:50, 08.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Tak to widzeTak to widze

6 1

To nic by nie było gdyby płacił za te podróże!!! o to chodzi że politycy mają nas w dupie a walczą jedynie o to żeby tylko być przy korycie!!! Don Tusk latał, latał ogrodnik, następny też bedzie latał!!! nic się nie zmieni ktokolwiek wygra wybory, liczy się bycie u władzy!!! ja nie chodzę na wybory bo jeśli ktoś ma mnie w dupie to ja też mam tego kogoś daleko...prędzej burmistrz czy prezydent miasta zrobią coś dla społeczności lokalnej niż koryciarze w wieśniawce! 11:47, 09.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wrrrwrrr

6 0

Ale obciach! 12:16, 09.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

cisnatravelcisnatravel

5 0

"Gdybym była żoną marszałka, też nie jechałabym w Bieszczady osłem lub dorożką – mówiła wójt gminy Cisna Renata Szczepańska..."
Na szczęście nie jest żoną już byłego marszałka. A może oczami wyobraźni widziała już lotnisko w Cisnej????? 12:54, 09.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RzeszowiakRzeszowiak

3 1

To chyba tacy krętacze jak on dla Bieszczad nic nie zrobił no chyba że zabrał pociągi i powycinał drzewa wstyd 08:13, 11.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AnnaAnna

5 0

Wstret, ohyda, ze popiera sie oszustow i zlodziei. Podkarpacie ! Wstyd !! 17:04, 11.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© isanok.pl | Prawa zastrzeżone