Zamknij

Autorski singiel Michała Matuszewskiego!(WIDEO)

11:39, 13.08.2019 | J.P
REKLAMA
Skomentuj

Zapraszamy do obejrzenia  autorskiego  singla Michała Matuszewskiego.

O Michale ....

Urodził się 14 stycznia 1995 r. w małej bieszczadzkiej wsi Myczków (woj. podkarpackie). Przygoda Michała z muzyką rozpoczęła się w dzieciństwie. Talent chłopca odkryła jego babcia. To od niej otrzymał pierwszy instrument – keyboard. Edukację muzyczną rozpoczął u Lilii Różyckiej, nauczycielki muzyki. 

Ukończył dwa stopnie szkoły muzycznej w Sanoku w klasie akordeonu. Grę na tym instrumencie doskonalił pod czujnym okiem prof. ośw. Andrzeja Smolika. Gra nie tylko na akordeonie, ale również na fortepianie. Swoją przyszłość wiąże z muzykoterapią, dlatego wybrał studia pedagogiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz edukację artystyczną w zakresie sztuki muzycznej w PWSZ Sanok.

Doceniony przez setki tysięcy ludzi

Największą popularność zdobył dzięki występowi w programie telewizji POLSAT: Must Be The Music. Tylko Muzyka 11 w 2016 roku. Zachwycone twarze jurorów programu Must Be the Music były wystarczającym dowodem na jego talent. Zaczarował jury i publiczność brawurowym wykonaniem piosenki „Człowieczy los” z repertuaru Anny German „Pięknie mogę go słuchać na okrągło”, „Super głos!!! Niesamowite WOW” to tylko niektóre z komentarzy, które pojawiły się w sieci po występie młodego wokalisty. Jego los doprowadził do finału Must Be The Music wraz z Olgą Garstką. W finale zajął II miejsce.

Mówią, że słyszą kobietę...

Gdyby słuchacz zamknął oczy, a Michał zacząłby śpiewać jest ogromne prawdopodobieństwo, że ucho ludzkie powie: KOBIETA! I tak jest najczęściej. Barwa głosu jest trudna do określenia. Można nazwać go tenor altino. Jest to niezwykle rzadko spotykany głos, ponieważ wykracza poza skalę głosu mężczyzny.

 

FB/Michał Matuszewski

REKLAMA
(J.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone