Zamknij
REKLAMA

Zoperowali już ponad dwustu pacjentów cierpiących na ból kręgosłupa

12.23, 30.09.2022 .
Skomentuj Powiat Sanocki
REKLAMA

W Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Sanoku wykonywane są skomplikowane zabiegi neurochirurgiczne. Pomoc otrzymało już ponad dwustu pacjentów cierpiących na ból kręgosłupa, z czego tylko w ostatnich tygodniach zoperowano kilkadziesiąt osób.

Operacje przeprowadzane są nowoczesną, małoinwazyjną metodą z zastosowaniem implantów. Technika ta pozwala na szybki powrót chorego do pełnej sprawności, ponieważ już następnego dnia po zabiegu pacjenci stawiają pierwsze kroki, zaś po kilku dniach, samodzielnie opuszczają szpital.

Pierwszy taki zabieg został przeprowadzony w sanockim szpitalu w listopadzie 2019 roku. Do dzisiaj zoperowano już ponad 200 osób. Wszystkie przeprowadzone operacje zakończyły się powodzeniem.

Zabiegi wykonywane są w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Źródło: Powiat Sanocki 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

VV

1 0

Proszę o wpisy osób ktore przeszły operacje i zabiegi : 1 diagnoza 2 rodzaj zabiegu sposób 3 jak się czujesz teraz czy pomogło? 🙂 13:48, 30.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ronironi

0 0

Komentarze są niewiarygodne bo nie wiadomo kto jes produkuje to raz, a jak chcesz imienne to chyba wiesz co to RODO, nie licz na to, ...
19:15, 03.10.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%