Zamknij

W Niebieszczanach będzie bezpieczniej

18.13, 06.12.2022 . Aktualizacja: 18.14, 06.12.2022
Skomentuj Powiat Sanocki
REKLAMA

​Nowoczesne przejście dla pieszych w Niebieszczanach to jedna z 14 inwestycji w zakresie poprawy bezpieczeństwa pieszych, zrealizowanych w tym roku przez Powiat Sanocki dzięki wsparciu z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

​– W ramach zadania wykonaliśmy m.in. podbudowę dla chodnika i zjazdów, odwodnienie, chodnik z kostki betonowej, zamontowaliśmy oznakowanie pionowe (znaki odblaskowe) i poziome (strukturalne grubowarstwowe) – wylicza starosta Stanisław Chęć. – Zamontowaliśmy także urządzenia bezpieczeństwa ruchu, tj.: oświetlenie przejścia, odblaski najezdniowe i punktowe elementy odblaskowe oraz sygnalizację świetlną.

Powiat Sanocki otrzymał ponad 174 tys. zł dofinansowania z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na ten cel.

​Inne, nowoczesne przejścia dla pieszych powstały również w Sanoku na ulicy Okulickiego (2 przejścia) i Konopnickiej, w Strachocinie, Srogowie Dolnym, Prusieku, Tyrawie Wołoskiej, Porażu i Nadolanach, w Besku, Pobiednie oraz w Sanoku na ulicy Stróżowskiej i Słowackiego.

​Dodatkowo, w związku z przebudową drogi Załuż-Lesko, Powiat Sanocki wybudował przejście dla pieszych w miejscowości Załuż.

Źródło: Powiat Sanocki 

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

JoziekJoziek

0 1

Punktowe oświetlenie umieszczone nad przejściem nic nie daje bo pieszego widać jak już jest na przejściu powinien być oświetlony chodnik w rejonie przejścia 11:17, 07.12.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

bp Jerzy Jendzabp Jerzy Jendza

1 0

zamilcz komentatorku 20:42, 07.12.2022


0%