Zamknij

Podział punktów w Sanoku. Wiki zremisowała z Grabowianką Grabówka

18:57, 13.10.2021 Kamil Mielnikiewicz Aktualizacja: 19:18, 13.10.2021
Skomentuj Fot. Kamil Mielnikiewicz, archiwum Fot. Kamil Mielnikiewicz, archiwum

W zaległym spotkaniu 10. kolejki krośnieńskiej klasy okręgowej, zespół Wiki Sanok zmierzył się przed własną publicznością z Grabowianką Grabówka. Po zaciętej walce, spotkanie zakończyło się ostatecznie remisem. Bramkę na wagę jednego punktu zdobył Rafał Domaradzki.

Mecz pomiędzy Wiki Sanok, a Grabowianką Grabówka miał zostać rozegrany pierwotnie 3 października, jednak na kilka godzin przed pierwszym gwizdkiem sędziego, Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Krośnie przekazał informację o odwołaniu spotkania. Powodem takiej decyzji był fakt, iż dwóch zawodników Grabowianki otrzymało pozytywny wynik na obecność COVID-19. Wcześniej mieli oni kontakt z pozostałymi graczami oraz trenerem.

Ostatecznie do spotkania 10. kolejki klasy okręgowej doszło w dniu dzisiejszym. Do starcia oba zespoły podchodziły w podobnych nastrojach. Podopieczni trenera Sylwestra Kowalczyka ulegli w minioną niedzielę Cosmosowi Nowotaniec aż 1:7. Takim samym wynikiem zakończył się mecz Grabowianki Grabówka ze Startem Rymanów. Patrząc na wyniki, zarówno jedna, jak i druga drużyna chciały zapisać na swoim koncie komplet punktów. Jako pierwsze na prowadzenie wyszli przyjezdni, którzy w 42. minucie pokonali sanockiego bramkarza. Do wyrównania w 64. minucie doprowadził kapitan Rafał Domaradzki, dla którego było to czwarte trafienie w tegorocznych rozgrywkach klasy okręgowej.

W następnym meczu Wiki Sanok zagra z Beskidem Posada Górna, aktualnie przedostatnią drużyną w ligowej tabeli. Z kolei Grabowianka uda się do Krosna, gdzie powalczy z Markiewicza Krosno.

Wiki Sanok - Grabowianka Grabówka 1:1 (0:1)

0:1 Bramka gości 42'

1:1 Rafał Domaradzki 64'