Zamknij

Aktualizacja: Mistrzostwa Świata w Fitnessie i liczne medale Spartanek

14:05, 26.11.2018 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

24-25 listopada 2018 w Gdańsku odbyły się MISTRZOSTWA ŚWIATA FITNESS FIT-KIDS & FITNESS AEROBIC - V GRAND PRIX FITNESS ALEKSANDRY KOBIELAK, w których startowało m.in. 12 uczestniczek klubu UKS Spartanie Zahutyń wraz z ich trenerem Mirosławem Kaźmierczakiem.

Na to wydarzenie do Polski przyjechali najbardziej utalentowani zawodnicy z różnych krajów m.in. Chorwacji, Serbii, Niemiec, Białorusi, Cypru i innych, aby rywalizować o tytuły Mistrzów Świata Fitness FIT-KIDS & Fitness Aerobic w kategoriach wiekowych w solo, duetach, trio i formacjach. Zawodnicy zostali podzieleni na dwie kategorie A (zawodnicy startujący w zawodach powyżej 3 lat) oraz B (zawodnicy startujący w zawodach poniżej 3 lat).


Mistrzostwa Świata w kategorii A wygrała Martyna Posadzka.

Mistrzyni jest tylko jedna – napisała na Facebooku mama dziewczynki Sabina Posadzka. - Trud, praca i talent Martynki został nagrodzony złotymi medalami. Jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwi. Moment, w którym zagrano Mazurka Dąbrowskiego to najcudowniejsza chwila w naszym życiu – dodaje

Złoty medal i tytuł Mistrz Świata w fitnessie gimnastycznym otrzymał również Mirosław Kaźmierczak trener UKS Spartanie Zahutyń. Dodatkowo jego wychowankowie zdobyli:
Srebrny medal w kat. A Konstancja Iwańczyk
Brązowy medal w kat A Julia Wójtowicz
srebrny medal w kat B Izabela Bednarz
srebrny medal w kat. B Victoria Kozieł

Po Mistrzostwach Świata odbyły się zawody V Grand Prix Fitness Aleksandry Kobielak, w których wystartowało 6 zawodniczek Klubu i wywalczyły podium:
Izabela Bednarz złoty medal
Martyna Posadzka złoty medal
Konstancja Iwańczyk złoty medal
Julia Wójtowicz srebrny medal
Amanda Gembalik srebrny medal
Victoria Kozieł VI miejsce

1 miejsce za najlepszy układ V Grand Prix Fitness Aleksandry Kobielak zdobyła również Konstancja Iwańczyk.

Jestem dumna z moich córek za to ze z takim zaangażowaniem ciężko pracują wierzą w siebie i w swoje możliwości to sprawia im ogromną radość odnosząc przy tym duże sukcesy. Gratuluje i życzę powodzenia oraz kolejnych sukcesów dla Spartanek i trenera – mówi mama Konstancji i Izabeli, pani Renata Grześków. - Dziękujemy firmie handlowo usługowej geo eko w Sanoku za częściowe wsparcie finansowe – dodaje.


Klub UKS Spartanie Zahutyń powstał w 1996 r. Inicjatorem i trenerem jest Mirosław Kaźmierczak, który prowadzi zajęcia z gimnastyki i akrobatyki sportowej, fitnessu i kulturystyki. Podopieczni Klubu licznie zdobywają tytuły mistrzowskie w województwie, w Polsce, a także na poziomie europejskim i światowym.

 

 

 

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (3)

Uczestniczka Uczestniczka

5 0

A gdzie informacja o Kornelii Kantorek ? 21:39, 26.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

tato zawodniczki -6 tato zawodniczki -6

8 0

do isanok.pl- prosimy o sprostowanie informacji odnośnie minionych zawodów.
Startowało 12 zawodniczek i 1 zawodnik nasz trener. Pełna lista zawodów z aktualnymi wynikami jest dostępna a podajecie tylko medalistów. Pozostałe zawodniczki również walczyły o wysokie lokaty i należy o nich napisać, tym bardziej , że dla wielu z nich był to to ich debiut.
06:57, 27.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

matka 2 zawodniczek matka 2 zawodniczek

8 0

Prosimy o uzupełnienie brakujących informacji dotyczących zawodów.
Wszystkie Spartanki zasłużyły na to by o nich wspomnieć, nie sami medaliści reprezentowali klub, dla wielu z nich były to pierwsze zawody tak wysokiej rangi. Gratulacje należą się wszystkim bo pokazaliście klasę i naprawdę wysoki poziom. Na przyszłość prosimy kontaktować się z trenerem w celu zasięgniecia poprawnych informacji.

07:37, 27.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone