Zamknij

Wysoka wygrana w Przemyślu. Komplet punktów dla juniorów młodszych Osławy

15:50, 05.09.2021 Kamil Mielnikiewicz Aktualizacja: 16:18, 05.09.2021
Skomentuj

Świetna passa juniorów młodszych MKS-u Osławy Zagórz trwa. Podopieczni trenera Jakuba Czury wygrali w Przemyślu z miejscowym Czuwajem 8:2. Po dwa trafienia zanotowali Miłosz Koczera i Sebastian Cęgiel.

Spotkanie rozpoczęło się lepiej dla zespołu gości. Osława przez pierwsze dziesięć minut dominowała na boisku, co przełożyło się na pierwszą bramkę. Po dobrej akcji wynik spotkania otworzył Kacper Pleśniak. Kolejne kwadranse to już dużo niedokładności i brak zgrania. Słabszą dyspozycję wykorzystał Czuwaj, który za sprawą Jakuba Kopca doprowadził do wyrównania. Tuż po zmianie stron gospodarze po raz kolejny strzelili gola. Futbolówkę za linię bramkową posłał Paweł Lis.

Taki stan meczu utrzymał się do 61. minuty. Wówczas podopieczni Jakuba Czury pokazali wzorową grę. Zaczęli ponownie dominować i kontrolować przebieg spotkania. Stwarzane sytuacje przełożyły się na bramki. Końcowy wynik to również zasługa bramkarza Jakuba Kani, który obronił kilka ważnych strzałów.

Już za tydzień zespół MKS-u zagra ze Stalą Mielec.

JUNIORZY MŁODSI

Czuwaj Przemyśl - MKS Osława Zagórz 2:8 (1:1)

2:8 Sebastian Cęgiel 90'

MKS Osława Zagórz: Jakub Kania, Kacper Pelczar (46' Rafał Strzałka), Patryk Sech, Dawid Niemczyk (46' Sebastian Cęgiel), Norbert Olejarz, Jakub Gocek, Gracjan Gruszka (75' Dawid Kościółek), Miłosz Koczera (78' Dawid Fic), Bartosz Gocek, Jakub Bańczak (70' Marcel Wojtuszewski) i Kacper Pleśniak (65' Gabriel Felenczak).