Zamknij

Dziewczyna spod Sanoka podbiła Japonię

21:37, 02.04.2019 | RED
REKLAMA
Skomentuj

24 marca Sensei Anna Czaban, trenująca w klubie UKS Karate Kyokushin Kumite Niebieszczany wraz z trenerem Sensei Januszem Czabanem, reprezentowali Polskę w otwartym turnieju Granprix Karate Kyokushin 2019 w Tokio. W zawodach wzięło udział 700 uczestników z 14 krajów. Poziom był bardzo wysoki, ponieważ w turnieju brali udział karatecy z różnych organizacji.

Anna Czaban zdobyła brązowy medal. Po wygranych eliminacjach, o wejście do finału przegrała z Japonka, zwyciężczynią kategorii + 65 kg. Japonia w tym turnieju była faworytem, świadczy o tym fakt, ze zdominowała wszystkie kategorie. Z Europy było tylko trzy brązy, w tym jeden Anny. 

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone