Zamknij

Drugie życie zabawek - mikołajkowa akcja charytatywna

14:22, 08.11.2018 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

Drugie życie zabawek - mikołajkowa akcja charytatywna dla dzieci dotkniętych ubóstwem i niepełnosprawnością. Dla Świetlicy Socjoterapeutycznej "Radość" w Ustrzykach Dolnych.

Mikołajki zbliżają się wielkimi krokami, to dzień wyczekiwany przez każde dziecko. Niestety nie każdy otrzyma prezent... Będziemy prowadzić zbiórkę używanych zabawek, które zostaną przekazane dla tych najbardziej potrzebujących. Świetlica Socjoterapeutyczna „Radość” w Ustrzykach Dolnych gromadzi wokół siebie dzieciaki dotknięte ubóstwem i niepełnosprawnością. Pragniemy sprawić tym dzieciakom radość. Zaskoczyć ich małym gestem i dać nadzieję.

W związku z tym zbieramy używane zabawki, gry planszowe, przybory szkolne lub coś czym chcesz się podzielić. Przez dwa tygodnie, od 19 do 30 listopada w Etno Galerii w Sanoku (ul. Franciszkańska 3).

Być może jest to dobry moment i motywacja do przedświątecznych porządków. Do przeglądu zabawek, z których dzieci już wyrosły, a które są w dobrym stanie wizualnym i technicznym.

Zastanawia Cię dlaczego Świetlica Socjoterapeutyczna w Ustrzykach? W sanockim Domu Dziecka to czego potrzeba najbardziej to nie zabawki a zimowe ciuchy. Są tam dzieciaki od 10 do 18 lat, sporo chłopaków. Jeśli ktokolwiek zdecydowałby się i chciałby podarować zimowe ciuchy, buty wszystkie ubrania przekażemy dla sanockiego Domu Dziecka.

Czekamy na Wasze reakcje pełni nadziei. W razie dodatkowych pytań, nr tel. 503 374 929.

 

źr.: materiały nadesłane Fot. Jola Wachel

(K.S)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone