Zamknij

Zakapiory, połoniny i gęstwiny – spotkanie z przewodnikiem

09:09, 26.11.2018 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

W czwartek 13 grudnia odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Z Parkową w świat”. Tym razem wybierzemy się w Bieszczady, wraz z przewodnikiem Mirkiem Pielą.

Bieszczady, mimo ogromnej popularności wśród turystów, nadal są miejscem tajemniczym. Piękno przyrody, niezwykła aczkolwiek tragiczna niejednokrotnie historia a także barwne opowieści o ludziach, którzy na zawsze wtopili się w krajobraz, przyciągają fascynatów i nie pozwalają o sobie zapomnieć. W podróż po Bieszczadach, tych z pod Caryńskiej, z pod budki z napojem rozweselającym i nieprzeniknionej gęstwiny rozmaitych ścieżek leśnych, zabierze nas bieszczadnik z urodzenia Mirek Piela. Spotkanie poprowadzi Przemek Polański.

Zakapiory,  połoniny i gęstwiny. Spotkanie z przewodnikiem Mirkiem Pielą

Restauracja Parkowa 7 Krosno
13 grudnia (czwartek) G.18.00
Wstęp 10 zł
Rezerwacja 515 355 494

Mirosław Piela- urodził się w 1965 roku w Ustrzykach Dolnych. Od urodzenia w Zatwarnicy w Bieszczadach. Z wykształcenia leśnik. Były przewodnik beskidzki. Fotoreporter. Fotograf amator. Społecznik aktywnie działający na rzecz Gminy lutowiska. Autor  tras ścieżek i opisów fotograficznych w Twoje bieszczady.net- przewodnika turystycznego. Aktywny na portalach społecznościowych -promocja Bieszczad.

(K.S)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone