Zamknij

Zakapiory, połoniny i gęstwiny – spotkanie z przewodnikiem

09:09, 26.11.2018 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

W czwartek 13 grudnia odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Z Parkową w świat”. Tym razem wybierzemy się w Bieszczady, wraz z przewodnikiem Mirkiem Pielą.

Bieszczady, mimo ogromnej popularności wśród turystów, nadal są miejscem tajemniczym. Piękno przyrody, niezwykła aczkolwiek tragiczna niejednokrotnie historia a także barwne opowieści o ludziach, którzy na zawsze wtopili się w krajobraz, przyciągają fascynatów i nie pozwalają o sobie zapomnieć. W podróż po Bieszczadach, tych z pod Caryńskiej, z pod budki z napojem rozweselającym i nieprzeniknionej gęstwiny rozmaitych ścieżek leśnych, zabierze nas bieszczadnik z urodzenia Mirek Piela. Spotkanie poprowadzi Przemek Polański.

Zakapiory,  połoniny i gęstwiny. Spotkanie z przewodnikiem Mirkiem Pielą

Restauracja Parkowa 7 Krosno
13 grudnia (czwartek) G.18.00
Wstęp 10 zł
Rezerwacja 515 355 494

Mirosław Piela- urodził się w 1965 roku w Ustrzykach Dolnych. Od urodzenia w Zatwarnicy w Bieszczadach. Z wykształcenia leśnik. Były przewodnik beskidzki. Fotoreporter. Fotograf amator. Społecznik aktywnie działający na rzecz Gminy lutowiska. Autor  tras ścieżek i opisów fotograficznych w Twoje bieszczady.net- przewodnika turystycznego. Aktywny na portalach społecznościowych -promocja Bieszczad.

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone