Zamknij

Wystawa Malarstwa i Rękodzieła w MDK

12:10, 27.11.2018 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

Młodzieżowy Dom Kultury Sanok zaprasza na Wystawę Malarstwa i Rękodzieła Alicji Stodolak i Haliny Więcek, która rozpocznie się 1 grudnia o godzinie 16.00 w MDK Plac Św. Michała 6 w Sanoku.

Serdecznie chcemy zaprosić Państwa na wystawę zrodzoną z wieloletniej przyjaźnią. Dziesięć lat wspólnej pasji będą mogli Państwo podziwiać już od 1 grudnia w Galerii Młodzieżowego Domu Kultury w Sanoku. Pani Alicja Stodolak i Pani Halina Więcek wprowadzą nas w klimat świąt Bożego Narodzenia i tego co najważniejsze w tych świętach. – informują organizatorzy.

Wystawa jest bezpłatna i można ją będzie podziwiać 01.12.2018 - 19.12.2018

 

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone