Zamknij

Sanoczanka w drugiej edycji The Voice Kids

11:49, 14.01.2019 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

Sanoczanka Dominika Stec uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Sanoku weźmie udział w drugiej edycji programu telewizyjnego„The Voice Kids”.

1 stycznia 2019 r. ruszyła druga edycja tego show składającego się z kilku etapów: Przesłuchań w Ciemno, Bitew, Sing Off oraz Finału. Aby dostać szansę wystąpienia na scenie przed Jurorami w Przesłuchaniach w ciemno trzeba przejść dwa etapy, z których pierwszy nazwany pre-castingiem odbywał się w czerwcu i lipcu 2018 roku. Spośród ponad 2000 chętnych wybrano 120 dzieci, które zaproszono do kolejnego etapu.

W grupie zakwalifikowanych do dalszej części programu znalazła się 14 – letnia Dominika Stec, która nigdy profesjonalnie nie uczyła się śpiewu, a mimo to zaproszono ją do Przesłuchań w ciemno. Dominika jest uczennicą Szkoły Podstawowej Nr 1 w Sanoku oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Sanoku. Oprócz śpiewania tańczy oraz gra na skrzypcach i fortepianie. Wielokrotnie brała udział w konkursach, festiwalach oraz wydarzeniach kulturalnych i to z dużymi sukcesami.

Teraz spróbuje swoich sił na wielkiej scenie programu „The Voice Kids”. Czy Dominice uda się zaczarować Jurorów tak bardzo, że odwrócą fotele … ? Zobaczymy już wkrótce – program The Voice Kids 19 stycznia 2019r. godz. 20.05 w telewizyjnej dwójce.

 

źr.: materiał nadesłany

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone