Zamknij

W drugi tydzień ferii spektakl dla dzieci pt.: TRZY ŚWINKI

11:02, 11.02.2019 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

BWA Galeria Sanocka i Teatr NEMNO zapraszają na spektakl dla dzieci pt.: „TRZY ŚWINKI” - Na podstawie baśni braci Grimm.


Pewnego razu trzy małe prosiaczki dochodzą do wniosku, że kram, w którym zamieszkały jest już niewystarczającym dla nich domkiem. Postanawiają zbudować własne. Swoją pomoc oferuje Handlarz, właściciel owego kramu. Ta pozorna przysługa, staje się początkiem trzech różnych historii. Czy prosiaczkom uda się wybudować wymarzony dom? Kto jeszcze będzie chciał im w tym przeszkodzić? Spektakl adresowany dla widzów od 3 lat – zachęcają organizatorzy.

Spektakl odbędzie się 18 lutego o godzinie 17:30. Wstęp kosztuje 5 zł. Bilety do nabycia w BWA Galerii Sanockiej od 07.02.2019. Ilość miejsc ograniczona!

 

 

zdj. poglądowe/nck.krakow.pl

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone