Zamknij

Gość ISANOK.PL: Sebastian Szul, tancerz który wystąpi w Portugalii

12:22, 10.04.2019 | A.O
REKLAMA
Skomentuj

Sebastian Szul, młody instruktor tańca z Sanoka  zajął 1 miejsce w kategorii taniec współczesny, podczas eliminacji do międzynarodowego konkursu, który odbędzie się w Portugalii.

Udział w konkursie, był spontaniczną decyzją młodego tancerza z Sanoka i okazał się przepustką do międzynarodowego konkursu w Portugalii. Po za pracą, Sebastian studiuje zaocznie na kierunku tanecznym  w Łodzi  i pracuje jako instruktor tańca w Sanoku. Prowadzi Grupę tańca  współczesnego z SDK - Pro.Gres i prowadzi zajęcia taneczne w Art. Studio.

 

(A.O)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone