Zamknij

Pani Maria w Milionerach. Kibicuj uczestniczce z Bieszczadów!

14.42, 21.03.2018
Skomentuj
REKLAMA

Czy Maria Romanek, emerytowana nauczycielka języka polskiego z Bezmiechowej Dolnej, zdobędzie główną wygraną w Milionerach? Sympatyczna uczestniczka zasiądzie dzisiaj naprzeciwko Huberta Urbańskiego i powalczy o milion złotych!

Pytania, które Hubert Urbański zadał pani Marii w poprzednim odcinku popularnego teleturnieju, nie sprawiły uczestniczce większych problemów. Z koła ratunkowego Pani Maria skorzystała dopiero przy pytaniu za 75 tysięcy złotych. Przy pomocy publiczności, pani Maria udzieliła prawidłowej odpowiedzi i dzisiaj będzie walczyć o 125 tys. zł mając dwa koła ratunkowe, a być może i o główną wygraną. 

Czy uda jej się dojść do pytania za milion złotych? Przekonamy się już dzisiaj. Początek programu o godzinie 20.55 w stacji TVN.

Padł milion!

O tym, że tej wiosny poznamy drugiego zwycięzcę ?Milionerów? poinformował Hubert Urbański. Nie zdradził jednak kto wygrał i kiedy zostanie wyemitowany odcinek, w którym pada główna nagroda.

Dotąd jedynym milionerem, który opuścił studio z główną nagrodą, jest Krzysztof Wójcik ze Szczecina, który wygrał program w 2010 roku. 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

AnonymusAnonymus

0 0

HAHAH Gratulację wygrała bo jej się należało :) 21:30, 21.03.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%