Zamknij

Milionerka z Bieszczadów!

21.36, 21.03.2018
Skomentuj
REKLAMA

Maria Romanek, emerytowana nauczycielka języka polskiego z Bezmiechowej Dolnej, zwyciężczynią teleturnieju ?Milionerzy?!

Padł drugi milion w historii programu "Milionerzy"! Główną nagrodę zdobyła dzisiaj Maria Romanek, emerytowana nauczycielka z Bezmiechowej Dolnej. 

Pytanie za milion złotych dotyczyło równania 1111 x 1111. Pani Maria nie miała jednak większych problemów z odpowiedzią. Po chwili zastanowienia podała poprawny wynik.

Zapytana przez prowadzącego Huberta Urbańskiego, na co wyda wygraną, odpowiedziała, że część na remont kuchni i wycieczkę do Gruzji, w której zakochała się po przeczytaniu książki na jej temat, a resztą podzieli się z potrzebującymi. - Moje dzieci są zdrowe, mają fajnie. A są dzieci biedne, chore - powiedziała ze łzami w oczach.

Przyznała także, że zajmuje się odnawianiem starych, zabytkowych nagrobków na cmentarzu w Lesku. 

- Udowodniłam, kobitki kochane, że po 60-tce też się fajnie żyje - powiedziała zwyciężczyni odbierając czek od prowadzącego Huberta Urbańskiego.

Pani Maria rozpoczęła walkę o główną wygraną w poprzednim odcinku. Wykorzystując jedno koło ratunkowe, udało jej się dojść do pytania za 75 tysięcy złotych. Dzisiaj, wykorzystując pozostałe dwa koła ratunkowe, odpowiedziała poprawnie na wszystkie pytania i została drugą w historii teleturnieju zwyciężczynią "Milionerów". 

Dotąd jedynym milionerem był Krzysztof Wójcik ze Szczecina, który wygrał program w 2010 roku.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Anna K.Anna K.

0 0

Madra kobieta, tez miala szczecie. Oby dobrze zainwestowala i miala dobry DOCHOD co miesiac do konca zycia. Jeden milion rozlecic sie moze szybko ( i w zasadzie to nie jest tak duzo).
Swietnie, ze jej sie udalo !!! 12:15, 22.03.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Mana...Mana...

0 0

Pozdro Bezma z Menczestera ;) 10:26, 23.03.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%