Zamknij

Zatrzymano skradzione pojazdy: betoniarkę i mercedesa

12:41, 02.11.2018 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

30 października na przejściu granicznym w Medyce zatrzymano skradzioną we Włoszech betoniarkę (samochód ciężarowy marki MAN TGX), a na pobliskim parkingu skradzionego w Niemczech Mercedesa R Class 2010. Szacunkowa wartość obu pojazdów wynosi 160 tys. zł.

30 października, w trakcie wspólnych działań prowadzonych na przygranicznych parkingach przez funkcjonariuszy SG z Medyki i policję z Przemyśla, zatrzymano samochód marki MERCEDES R Class (rok prod. 2010) na niemieckich numerach rejestracyjnych. 

W trakcie czynności sprawdzających ustalono, że pojazd wraz z tablicami rejestracyjnymi figuruje w bazie SIS jako utracony na terytorium Republiki Federalnej Niemiec. Szacunkowa wartość samochodu wynosi 80 tys. zł. 

Aktualnie trwają czynności, aby ustalić właściciela mercedesa. Sprawę przekazano funkcjonariuszom policji z KMP w Przemyślu. 

Na przejściu granicznym w Medyce, na kierunku wyjazdowym z Polski zatrzymano samochód ciężarowy marki MAN TGX rok produkcji 2008 (betoniarka), który figurował w bazach SIS  oraz INTERPOL jako kradziony na terytorium Republiki Włoskiej.  Szacunkowa wartość samochodu to 80 tys. zł. 

Od początku roku funkcjonariusze BiOSG ujawnili łącznie 157 pojazdów (m.in. samochodów, maszyn rolniczych, naczep ) o łącznej wartości około 6,5 mln złotych. Oprócz tego, w ramach kontroli granicznej i wspólnych działań z funkcjonariuszami Policji, ujawniono łącznie około 6 tys. podzespołów samochodowych o wartości około 1,3 mln zł oraz 8 silników zaburtowych o wartości około 250 tys. zł.

źr.: BOSG

 

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone