Zamknij

Chciał dać łapówkę za popełnione wykroczenie

09:50, 15.11.2018 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

W trakcie oczekiwania na odprawę graniczną na wjazd do Polski ob. Ukrainy nie zastosował się do obowiązujących przepisów dot. bezpieczeństwa na przejściu granicznym. Poinformowany o popełnionym wykroczeniu usiłował wręczyć funkcjonariuszowi łapówkę.

We wtorek 13 listopada, na przejściu granicznym w Budomierzu 49-letni  obywatel Ukrainy usiłował  wręczyć korzyść majątkową funkcjonariuszowi Straży Granicznej w zamian za odstąpienie od czynności służbowych.

Mężczyzna chcąc przyspieszyć odprawę graniczna wjechał swoim samochodem poza kolejnością przed inne pojazdy.  Uczynił to przejeżdżając na czerwonym świetle. Stanowiło to niebezpieczeństwo dla innych użytkowników przejścia jak i kontrolerów granicznych.

Pouczony o wykroczeniu i poproszony o zawrócenie na wcześniejsze miejsce oczekiwania, zaoferował strażnikowi granicznemu 500 hrywien łapówki.Został zatrzymany, podczas złożonych wyjaśnień przyznał się do zarzucanego mu czynu - informują funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej - Za usiłowanie wręczenia korzyści majątkowej został skazany na karę 1 roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na okres próby 1 roku - dodają.

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone