Zamknij

Roksana z Jasła zwyciężyła finał Eurowizji Junior 2018 (VIDEO)

09:01, 26.11.2018 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

To do 13 letniej Roksany Węgiel z Jasła należał finał Eurowizji Junior 2018. Dziewczyna zaśpiewała piosenkę "Anyone I Want To Be" i okazała się najlepsza spośród innych reprezentantów z 20 krajów biorących udział w konkursie.

Moja piosenka mówi, że najważniejsze są marzenia, które każdemu mogą pomoc osiągnąć wszystko [...]. Dziękuję mojemu krajowi, pozdrawiam Polskę! Dziękuję także Białorusi za organizację konkursu” - mówiła Roksana.

Eurowizja Junior organizowana jest od 2003 r. Biorą w niej udział uczestnicy w przedziale wiekowym 9-15 lat. Zwycięzca konkursu jest wyłaniany na podstawie głosowania jurorów oraz głosów oddanych przez telewidzów.

13 latka z Jasła po głosowaniu publiczności zdobyła najwyższą liczbę punktów - 215.

 

fot. eurowizja.org

 

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone