Zamknij

Biała toyota RAV4 okazała się kradziona!

11:33, 29.11.2018 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

Podczas kontroli drogowej na trasie do przejścia granicznego w Medyce, funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali toyotę RAV4, która jak się okazało została skradziona w Niemczech. Jej wartość to ok. 90 tys. złotych.

W wyniku kontroli pojazdu funkcjonariusze Straży Granicznej ustalili, że numery nadwozia oraz inne znaki identyfikacyjne zostały bezprawnie zmienione. Rzeczywiste numery identyfikacyjne widniały w międzynarodowych bazach poszukiwawczych.

Kierowcą samochodu na ukraińskich numerach rejestracyjnych był 58-letni Ukrainiec, który został natychmiast zatrzymany.

W tym roku, funkcjonariusze Straży Granicznej z Podkarpacia zatrzymali już 152 skradzione pojazdy o szacunkowej łącznej wartości 6 mln złotych. 

 

źr.: BOSG

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone