Zamknij

Nie żyje wiceprezes Podkarpackiego Światowego Związku Żołnierzy AK

11:20, 28.02.2019 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

W wieku 89 lat zmarł Alfred Kłęk, wiceprezes i skarbnik Okręgu Podkarpackiego Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej. Alfred Kłęk zmarł 26 lutego br. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się 1 marca 2019 r. godz. 14.30 na Cmentarzu Wilkowyja w Rzeszowie.

Alfred Kłęk urodził się w 1929 r., był synem podoficera 39 Pułku Piechoty Strzelców Lwowskich poległego pod Lwowem we wrześniu 1939 r.

Patriotyzm i miłość do Ojczyzny nosił w sercu, pracował społecznie na rzecz i dla dobra żołnierzy Armii Krajowej, kultywując pamięć o walce o niepodległość Rzeczypospolitej. Przez lata z godną podziwu pieczołowitością i oddaniem zajmował się prowadzeniem spraw finansowych Okręgu Podkarpackiego ŚZŻAK. Był aktywnie zaangażowany w działalność statutową ŚZŻAK, czynnie udzielał się w pracach Zarządu, Komisji Weryfikacji, Awansów i Odznaczeń, a także Komisji Socjalno-Bytowej Okręgu Podkarpackiego ŚZŻAK.

– Mimo podeszłego wieku godnie reprezentował AK, uczestniczył we wszystkich uroczystościach o charakterze patriotyczno-rocznicowym – podkreśla Podkarpacki ŚZŻAK.

 

fot. ŚZŻAK

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone