Zamknij

Nietrzeźwy wiózł dziecko! Spowodował wypadek!

11:48, 09.10.2018 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, w którym kierujący zjechał z drogi i wjechał w zaparkowane samochody. Okazało się, że nietrzeźwy sprawca zdarzenia w swoim pojeździe przewoził 10-letnie dziecko. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu w miejscowości Prusiek. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący citroenem, 31-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, przewożąc w samochodzie 10-letnie dziecko zjechał z drogi i uderzył w dwa zaparkowane na mostku przy posesji samochody osobowe. Jeden z nich siłą uderzenia został zepchnięty do rowu. Wewnątrz siedział kierujący.

W wyniku zdarzenia na szczęście nikt nie ucierpiał. Dziecko przebadane przez służby medyczne również zostało zwolnione do miejsca zamieszkania i przekazane pod opiekę krewnych. Policjanci zbadali stan trzeźwości uczestników. 31-latek miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Pozostali uczestnicy byli trzeźwi.

W sprawie prowadzone jest postępowanie. Nietrzeźwy kierujący za popełnione przestępstwo będzie odpowiadał przed sądem. 

 

źr.: KPP Sanok

(K.S)
REKLAMA

Komentarze (2)

xxaxxa

4 0

Niesamowita sprawa. Na Powiatowej Konwencji Wyborczej Prawa i Sprawiedliwości w Sanoku wczoraj nie było najważniejszej lokalnej telewizji i portalu esanok. Jestem zdumiony. Kto to załatwił? Porozmawiamy o tym po wyborach. Przyczyna jest jedna. Konwencję prowadził przewodniczący Zarządu Powiatowego PiS-u w powiecie sanockim pan Kazimierz Węgrzyn. Nikt nie będzie dyktował warunków, tzw. zjednoczona prawica musi zrozumieć, że jest "Prawo i Sprawiedliwość" i "Solidarna Polska". Niech nikt nikomu nie mąci w głowie, iż istnieje taki twór, jak "zjednoczona prawica".

Prawo i Sprawiedliwość poparło Ernesta Nowaka na burmistrza Zagórza. Pan Piotr Uruski, poseł na Sejm RP, poparł pana Tomasza Święcha. Zwykła zagrywka? Kto po czyjej jest naprawdę stronie? Pan Robert Pieszczoch popiera jednych i drugich. Kto jest zainteresowany, niechaj prześledzi karierę polityczną tego Pana.
22:43, 09.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

prawyprawy

4 0

Jaka zjednoczona prawica? Ja też uważam się za człowieka prawicy, ale nigdy nie wszedłbym w to towarzystwo. Plakietka takiej czy innej partii nie upoważnia do mówienie o sobie prawica. Ciekawe czy wszyscy z tej ekipy mogą spokojnie spojrzeć w lustro. 07:23, 10.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© isanok.pl | Prawa zastrzeżone