Zamknij

Szukała go policja, a on był w stawie. Założył się o alkohol.

18:57, 16.10.2018 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

Mężczyzna, którego na podstawie nakazu doprowadzenia szukali policjanci, został odnaleziony w stawie. Założył się z kolegą o butelkę wódki, że wejdzie do wody. Miał w organizmie prawie 4,5 promila alkoholu. Mężczyzna po wytrzeźwieniu zostanie doprowadzony do sądu.

Policjanci patrolowali wczoraj miejscowość Bukowsko w poszukiwaniu mężczyzny, wobec którego sąd wydał nakaz doprowadzenia. Przed godz. 12. podszedł do nich jeden z mieszkańców i poinformował, że na środku stawu, w zaroślach jest mężczyzna i samodzielnie nie może się wydostać z wody. Policjanci potwierdzili to zgłoszenie i w zbiorniku wodnym zastali mężczyznę, który był pod wyraźnym wpływem alkoholu. Siedział w zamulonym stawie, woda sięgała mu do pasa. Okazało się, że jest nim 32-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, którego policjanci szukali w związku z nakazem doprowadzenia - informuje KPP w Sanoku.

Przy pomocy strażaków mężczyzna wyszedł ze stawu. Uskarżał się na złe samopoczucie. Został przewieziony do szpitala, jednak po wykonaniu badań został zwolniony i przekazany policjantom. 

32-latek został przebadany alkomatem. Urządzenie wskazało, że ma w organizmie prawie 4,5 promila alkoholu. Policjanci rozpytali go o powód wejścia do stawu. Stwierdził, że założył się z kolegą o butelkę wódki, że wejdzie do wody. Nie chcąc przegrać zakładu wszedł do stawu, jednak ugrzązł w mule i nie był w stanie samodzielnie się z niego wydostać. Mężczyzna został zatrzymany.

Gdy wytrzeźwieje policjanci zrealizują nakaz i doprowadzą go do sądu - czytamy na stronie Komendy,

 

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone