Zamknij

Mieszkaniec Sanoka jechał 118 km/h. Stracił prawo jazdy

12:32, 08.11.2018 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

Kierowca mercedesa, 36-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, jechał przez Grabownicę Starzeńską z prędkością 118 km/h. Policjanci zatrzymali go do kontroli drogowej. 36-latek stracił prawo jazdy.

Wczoraj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie pełnili służbę na terenie powiatu brzozowskiego. Około godz. 13 w Grabownicy Starzeńskiej funkcjonariusze prowadzili radarową kontrolę prędkości. W pewnym momencie uwagę mundurowych zwrócił pojazd jadący od strony Sanoka w kierunku Brzozowa. Jego kierowca jechał z dużą prędkością i bardzo szybko zbliżał się do  policyjnego radiowozu. Funkcjonariusze dokonali pomiaru prędkości mercedesa. Urządzenie wskazało 118 km/h.   

Za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym o 68 km/h, 36-letni kierowca pożegnał się ze swoim prawem jazdy na okres 3 miesięcy i został ukarany mandatem.

 

źr.: KPP Brzozów

(K.S)
REKLAMA

Komentarze (1)

JoziekJoziek

0 0

i co z tego ciężarówki po Sanoku też zasuwaja z taką predkością i nic z tym policja nie robi bo przeciez oni sa w pracy lepiej wlepic mandat kierowcy osobówki za byle *%#)!& 08:38, 09.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone