Zamknij

Pożar w Orelcu. Właściciel budynków w szpitalu.

00:15, 01.12.2018 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

Pożar wybuchł wczoraj w jednym z budynków gospodarczych w Orelcu (gm. Olszanica). Ogień zagarnął oborę ze zwierzętami i sianem oraz budynek mieszkalny. Na ratunek dorobku ruszył gospodarz, który w wyniku poparzeń trafił do szpitala w Lesku. 

29 listopada w okolicach 14.00 zapłonął dom połączony z oborą. W części gospodarskiej znajdowało się bydło i siano. Właścicielowi gospodarstwa z palącej się stodoły udało się uratować bydło, jednak doznał on poważnych oparzeń I i II stopnia.  

Gaszenie pożaru trwało kilkanaście godzin, niestety płonących budynków nie dało się już odratować. W akcji gaśniczej brało udział 14 zastępów jednostek ochrony p-poż oraz 50 strażaków (PSP i OSP) Policja oraz PRM.

Na ten moment nie znane są przyczyny pożaru.  

 

 

fot. KP PSP Lesko

 

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone